Co nosit letos na podzim

Moc dobře to známe, většina mužů se o pánské módní trendy zase tolik nezajímá, protože náš šatník neobměňujeme tak často, jako naše lepší polovičky. Po přečtení tohoto článku však zjistíte, že letošní podzimní trendy již máte v šatníku a pro letošní podzim máte vlastně vyhráno.

Denim

Denim neboli džínovina je prakticky stálým trendem a nikdy v módě neztratí své místo na slunci. Džínovou bundu má ve skříní skoro každý a podzim je tím pravým obdobím, kdy ji vytáhnout ze skříně a trochu provětrat. A pokud nemáte džínovou bundu, nelitujte. Jednu stylovou můžete pořídit přímo tady. Na podzim můžete také zvolit džínové kalhoty, ke kterým se hodí kostkované košile, kožené bundy, bombery nebo třeba klasické kožené farmářské boty od Timberlandu.

Mikiny

Podzimním trendem tohoto roku jsou mikiny. Největší oblíbenosti se těší mikiny bez kapuce s kulatým výstřihem. Vybírat je nejlepší mikiny v základních barvách jako je šedá, černá nebo tmavě modrá. Mikiny jdou navíc skvěle zkombinovat s bomberem nebo s klasickou péřovou vestou.

Vesta

Vesta je praktický kousek oblečení, který vám pomůže udržet se v teple v chladném období, a zároveň společně s mikinou nebo svetrem dotvoří váš outfit. Dnes jsou na trhu dostupné jak klasické péřové vesty sportovnějšího stylu, tak i decentnější kousky, které vám budou pasovat k elegantnímu svetru.

Bomber jacket

Když opomeneme sportovní péřovou bundu je bomber vedle kožené bundy nepřekonatelnou jedničkou pro značnou část mužské populace. Bomber původně chránil armádní piloty v bombardérech B15 před umrznutím v kokpitu, nicméně se postupem času stal populárním a trendu „bomberů“ postupně od 70. let propadl celý svět.

Hodinky

K pánské módě patří nepochybně hodinky. Nejenom podzim roku 2018 je o chytrých hodinkách. Chytré hodinky mají více praktických výhod. My se však zaměříme jen na dvě. První z nich je snadná změna ciferníku, který na chytrých hodinkách změníte pouhými pár kliky. Další výhodou je snadná obměna pásků. Za pár chvil tak můžete mít ze sportovních hodinek elegantní a naopak. Dle mého jsou tak skvělou volbou, u které nemusíte dělat kompromisy. Díky neustálému propojení s vaším telefonem mají mnoho rozličných funkcí, které oceníte jak při běhu v lese, tak i v běžném pracovním životě.

Střih vlasů

Můžeme být oblečení dle současných trendů, ale pokud nebudeme mít upravené vlasy a vousy, tak to zkrátka nebude ono. Krátce ostříhané vlasy s vyholenou pěšinkou tzv. skin fade či bald fade jsou absolutní jedničkou. Tyto střihy jsou však náročné na udržování a žádají si častou návštěvu holičství.

Barvy

Podzim vždy patří nádherným barvám, není tomu jinak ani v tomto roce. Na podzim můžete vyzkoušet různé barevné kombinace, kterých se rozhodně nemusíte bát. K podzimu se hodí výrazné barvy jako například hořčicová, žlutá, oranžová nebo khaki zelená. Pokud chcete být in, vybírejte kostkované vzory košil s dlouhým rukávem.

Tak teď už jen vytáhnout všechnu tu klasiku ven ze skříně, vstříc krásným podzimním dnům.

P.S. Je Movember pánové, tak udělejte dobrý skutek a jediné, co z šuplíku nevytahujte, je žiletka.

Zpět do blogu