Vánoční dárky pro ni

Na světě jsou dva typy lidí, souhlasíte? Jedni potřebují k rannímu vstávání minimálně pět budíků, ti druzí umí vstát z postele hned po prvním zazvonění. Jedni se holí pěnou, druzí mají v koupelně holící máslo. No a jedni mají vánoční dárky vymyšlené již v létě, kdežto ti druzí si každoročně lámou hlavu s tím, co svým blízkým letos nadělit.

Nalijme si čistého vína pánové, většinou je to problém nás, mužů. Ovšem nikoli s holící pěnou, ale s dárky. Stejnému pohlaví se dárky ještě jakž takž vymyslet dají, znáte pánské potřeby a víte, jaké elektronické či technické novinky zrovna vyšly. Ovšem dámské dárky jsou jiný oříšek. Kolik z vás je pokaždé ke konci roku zoufalých a opět nevíte, co koupit vaší lepší polovičce, sestře, mámě nebo kamarádce? Ale nebojte, po přečtení našich tipů už budete mít pro letošní Vánoce jasno.

 

POLAROID

Polaroid neboli instantní fotoaparát, je přenosné zařízení sloužící k vytvoření okamžité fotografie. Takový fotoaparát vám jednoduše po stisknutí spouště vytvoří hotový snímek během několika minut. A jak všichni víme, ženy milují zachycování hezkých životních momentů. V dnešní digitální době máme v telefonech či fotoaparátech řadu stejných snímků, které je většina z nás nakonec líná vyvolat. Instantní fotoaparát je proto milá alternativa, která zachytí kouzlo daného okamžiku a v mžiku jej zhmotní. Vybrat si můžete z široké nabídky modelů a barevných provedení.

 

PARFÉM NA MÍRU

V posledních letech se velmi rozmohl trend customizovaných dárků, tedy dárků vytvořených na míru danému zákazníkovi. Takový produkt je poté prakticky originál splňující přání a představy konkrétní osoby. A co patří ke každé ženě? Přece dokonalý parfém. V Brně či Praze již existují podniky, ve kterých parfemář pomůže klientovi dle preferencí sestavit vůni, která vystihuje jeho osobnost. Za nás je poukaz na sestavení vlastního parfému perfektním překvapením i pro náročnější dámy.

 

GRAND RESTAURANT FESTIVAL

Výborné jídlo, víno a výběr nejlepších českých restaurací, to vše se skrývá za událostí Grand Restaurant Festival. Jedná se o unikátní gastro festival, který probíhá od půlky ledna do konce února ve vybraných podnicích po celé České republice. Do festivalu je zapojeno přes sto restaurací, které patří do Maurerova výběru a jsou tak zárukou skvělého zážitku. Vaším úkolem je pouze zakoupit dárkový poukaz a obdarovaná si posléze sama vybere, do jaké restaurace se vydá degustační menu vychutnat. Doporučujeme zakoupit rovnou poukazy dva a třeba budete vybrán jako doprovod. 🙂

No a na závěr také můžete svou drahou obdarovat Shave Butterem, neboť i ženy si zaslouží hladké oholení spojené s péči o pokožku. 🙂

 

 

 

Zpět do blogu