Dárky pro něj

I když na adventním věnci už dohořela druhá svíčka a Vánoce jsou skoro za dveřmi, jsou mezi námi stále jedinci, kteří nemají nakoupené vánoční dárky. Pár tipů na překvapení pro něžné pohlaví jsme pro Vás již sepsali zde, dnes se tedy zaměříme na to, co by mohlo udělat radost mužům.

Nůž

Staré známé rčení praví, že každý správný muž má u sebe nůž. A s tím musíme opravdu souhlasit. Ne, že by čepel sama o sobě byla tím, co z mužů udělá pořádné chlapy. Ale v kombinaci s trochou šikovnosti a selským rozumem vás nůž může zachránit v mnoha situacích, ať už při stanování, turistice, na dovolené nebo i v každodenním životě. Na výběr je široká škála značek, od klasické rybičky, přes kvalitní Victorinoxy po designové Opinely a mnoho dalších.

Adrenalinový zážitek

Napětí, bušení srdce a vzrušení, tyto pocity v těle způsobuje hormon adrenalin, který slouží k tomu, aby nás připravil na stresové situace. A jak všichni víme, muži v zásadě adrenalinové situace milují a vyhledávají je. Pokud se tedy chystáte obdarovat adrenalinového nadšence, věnujte mu dárek v podobě zážitku. Na trhu je obrovský výběr různých aktivit tohoto typu. Co třeba paragliding, kdy si s instruktorem užíváte v pěkné výšce výhledy na krásnou přírodu? Pokud vám toto nepřijde dostatečně vzrušující, doporučujeme tandemový seskok padákem. Nebo se chystáte na dovolenou do tropických krajin? Potápění se žraloky bude určitě zážitkem, na který adrenalinový nadšenec nezapomene.

Hodinky

Pokud platí, že každý správný muž má nůž, o hodinkách tohle musí platit snad dvojnásob. Nejlepší ma tomto dárku je, že vyberete typ hodinek opravdu pro každou individuální osobnost. Chodí daný muž rád běhat? Sáhněte po sportovních hodinkách měřících výkonnost. Jedná se o technologického fajnšmekra? Zvolte některý ze širokého výběru tzv. smart watch. No a elegánovi pořiďte hodinky s koženým páskem, které skvěle padnou jak k obleku, tak k džínám.

Doufáme, že Vám tento článek pomůže při rozhodování, čím letos obdarovat své nejbližší. A pokud Vám záleží i na tom, jak kvalitně a příjemně se vaši blízcí holí, nezapomeňte jim pod stromeček zabalit Shave Butter. 🙂

Zpět do blogu