Originální kosmetika pod stromeček

Pánská kosmetika pod vánočním stromečkem je téměř bez výjimky dárek bez fantazie a občas se z ní dokonce stane oběžník, který se zastaví až u někoho, kdo se nad tím ne příliš vonícím sprchovým gelem slituje. Problém je často v tom, že výběr kosmetiky obdarovanému zkrátka nesedí. Jen málokterá kosmetika je totiž neutrální. Přesto existuje řešení. Zapomeňte na sprchové gely, levné voňavky, deodoranty, antiperspiranty a podobné nesmysly. Jedno mají všichni pánové společné bez výjimky, vousy. Péče o vousy je v poslední době trendem a výběr kosmetiky by se neměl opomíjet, ať už se daný muž holí dohladka, nebo si pěstuje plnovous. Pojďme se podívat na pár originálních tipů na dárky, které nemůžou zklamat!

Máslo na holení

Shave Butter neboli máslo na holení je na trhu s kosmetikou docela novinkou. Jedná se o alternativu k pěnám a mýdlům. Rozdíl je v tom, že nepění a má konzistenci jako krém. Při nanášení vytvoří pouze tenkou průhlednou vrstvu. Holení je velmi pohodlné a jednoduché. Máslo navíc obsahuje přírodní ingredience, zejména oleje a je k pokožce velmi šetrné. Hodí se jak na holení dohladka, tak na zarovnávání kontur. Více o Shave Butter si můžete přečíst na www.oholenijakopomasle.cz

Olej na vousy

Pokud máte dát dárek někomu, kde si nechává narůst plnovous či knír, a zatím není zběhlý ve volbě kosmetiky, olej je správná volba. Olej vousy vyživuje a změkčuje. Ve složení najdete typicky více druhů olejů a silice, které mají dezinfekční účinek a velmi příjemně voní. Ani tímto dárkem rozhodně nezklamete.

Šampon na vousy

Ano, šampon na vousy. Vousy totiž nemají stejnou strukturu jako vlasy, navíc tvář vyžaduje jinou péči než pokožka hlavy. Šampon na vousy se hodí zejména v případě vzrostlého plnovousu, na řidší či kratší vousy nedává dost dobře smysl. Tento přípravek vousy regeneruje a vyživuje. Vousy budou při pravidelném používání šamponu vypadat lépe a uznejte sami, to rozhodně potěší.

Vosk na vousy

Pro dokonalou úpravu či zkrocení neposedných vousů je ideální vosk na vousy. Vosky obsahují přírodní ingredience, které vousy vyživí. Především jsou ovšem určeny k tvarování, hodí se tedy pro delší vousy a vyžadují určitou praxi. Nicméně pánové, kteří mají o péči zájem si vosk brzy oblíbí.

Tak co, překvapíte letos tátu, přítele, bráchu, kamaráda něčím originálním?

Zpět do blogu