Otázky týkající se produktu

Shave Butter je připraven z prvotřídních surovin, které chrání pokožku proti podráždění. Po oholení je tvář vyživená a dokonale hladká. Díky obsahu přírodních ingrediencí efektivně regeneruje namáhanou pokožku.

Shave Butter je vhodný pro všechny typy pleti a vousů. K pokožce je šetrný a po oholení zklidňuje.

Opláchněte tvář vlažnou až teplou vodou, lehce osušte a naneste tenkou vrstvu holícího másla. Nechte chvíli působit, máslo vousy před holením změkčí. Po oholení tvář opět opláchněte a vychutnejte si pocit dokonale hladké a hydratované pokožky. Podrobnější návod naleznete na této stránce v menu pod produktem nebo na našem blogu.

Shave Butter splňuje všechny zákonem stanovené požadavky na kvalitu a bezpečnost. Navíc je připraven tak, aby byl k pokožce co nejšetrnější. Ovšem není vyloučeno, že některé ingredience mohou v individuálních případech vyvolat zvýšenou citlivost pokožky. I přes naši snahu vyjít vaší pokožce vstříc si tedy raději přečtěte složení a ujistěte se, že nejste na žádnou z ingrediencí alergičtí.

Samozřejmě mohou. Shave Butter má možná pánský obal, ale v kvalitě holení nedělá rozdíl a ke každému typu pokožky je stejně šetrný. A kdybyste měly, dámy, pocit, že si zasloužíte Shave Butter ve vlastním provedení, dejte nám vědět, my o tom rádi pouvažujeme.

Shave Butter je ideální volbou pro každé oholení. Je jedno, jestli se jedná o tvář, hlavu nebo jiné tělesné partie.

Otázky týkající se registrace a mého účtu

Jednoduše se přihlásíte a v sekci Moje údaje a provedete potřebné změny. Uvedení správných údajů je nezbytné k včasnému a rychlému doručení.

Registrací si ulehčíte práci se zadáváním údajů při dalších nákupech a budete mít přehled o svých objednávkách. Navíc se okolo Shave Butter pořád děje něco nového. Připravujeme pro Vás zajímavé akce, píšeme články, zlepšujeme služby, vyvíjíme nové produkty a snažíme se rozvíjet – registrujte se a nic Vám už neunikne.“

Otázky týkající se platby a doručení

Doručení zboží závisí na výběru způsobu dopravy, zpravidla trvá 3 dny. Jakmile zboží odešleme, pošleme Vám e-mail s číslem zásilky pro její sledování online.

Za Vaši objednávku můžete zaplatit třemi způsoby. V hotovosti při převzetí zboží tzv. dobírkou, převodem na účet nebo online kartou.

Zatím si můžete nechat poslat Shave Butter i na Slovensko. Na zasílání do dalších států pracujeme. Pokud máte zájem o zaslání zboží do jiného členského státu EU napište nám a pokusíme se vám vyjít vstříc.

Otázky týkající se změny nebo zrušení objednávky

Změnit nebo zrušit objednávku lze prostřednictvím telefonu (+ 420 608 829 092) nebo e-mailu. Jedná se o nejrychlejší a nejpohodlnější způsob vyřízení vašeho požadavku.

Ano, samozřejmě můžete, a to do 14 dnů od převzetí zboží prostřednictvím tohoto formuláře. Zboží musí být nepoužité. Více informací naleznete v obchodních podmínkách. Pokud jste nenašli odpověď na Vaši otázku neváhejte nám napsat.

Otázky o společnosti

Kultura holení opět vzkvétá a když jsme se procházeli kolem nablýskaných výloh holičství, a plných regálů s holícími přípravky, nějak nám přišlo, že tomu něco chybí a že by to chtělo něco nového. Tak jsme si řekli, proč bychom to neměli být my, kdo holení posune zase o kus dál a pustili se do toho. Vývojem a hledáním správných ingrediencí jsme strávili téměř jeden celý rok. Náš cíl byl vyvinout složení ve kterém jsou obsaženy kvalitní ingredience, přírodní látky s vitamíny a vůbec co nejšetrnější a nejvýživnější přísady. A výsledek stojí za to. Shave Butter představuje dokonalou péči o vaši tvář, a navíc mu to i sluší.

V Česku! Při vývoji Shave Butter nám záleželo hlavně na kvalitě a možnosti co nejlepšího dohledu nad výrobou. Protože věříme, že to u nás umíme, jsme rádi, že se nám podařilo najít spolehlivé partnery jak v Česku, tak na Slovensku.

Shave Butter je v překladu „máslo na holení“. A stejně jako máslo se Shave Butter i nanáší, nebo bychom měli spíše říct roztírá. Nevytváří žádnou pěnu, jenom krásně čistou vrstvu. Navíc stejně jako máslo parádně klouže a holení jde jako po másle.

Jen těžko sedá Shave Butter popsat přirovnáním k jiným prostředkům. Je to prostě jiný třída. Rozdíl poznáte hned při nanášení. Shave Butter při aplikaci nepění, ale vytvoří transparentní vrstvu, takže je holení na milimetr přesné. To oceníte, ať už na tváři nechcete vynechat jediné místečko, nebo chcete vousy jenom zarovnat.
Nečekejte ani vysušenou pokožku po holení. Shave Butter na rozdíl od jiných přípravků neobsahuje alkohol ani mýdlový základ. Naopak díky obsahu olejů zajišťuje perfektní skluz a následnou hydrataci. Shave Butter tedy stará i o péči po holení.
Slovy se to popisuje jen těžko, Shave Butter prostě musíte zažít na vlastní kůži.